animals-pigeon
המדביר במרכז

המדביר במרכז

צוות המדביר במרכז הינו צוות הכותבים באתר אשר נותנים לכם את הטיפים הטובים ביותר בעולם ההדברות

הרחקת יונים עשה זאת בעצמך – איך נפטרים מהן בלי בעל מקצוע?

סובלים מיונים? אין ספק שזה מהווה מטרד לא קטן. אלו קולות ההמייה המטרידים, הלשלשת הדוחה וההרגשה שיש כאן יצור חי שמגיע ללא רשותנו… מה אפשר לעשות כדי למנוע את המפגע הזה? איך ניתן לבצע הרחקת יונים עשה זאת בעצמך מבלי לקרוא לבעל מקצוע? ובכלל – אילו שיטות להרחקת יונים קיימות?

איך מרחיקים את היונים?

חשוב להבין את הנטייה של היונים להימצא בשטחים כמו חלונות, מרפסות, מסתורי כביסה, גגות רעפים, וכדומה. הן עושות את זה בגלל שהן חוששת מבעלי החיים הנמצאים באזורים הכפריים או החקלאיים. לעומת זאת – בשטחים הללו הן מרגישות בטוחות יותר – הן, והצאצאים שלהן.

בגלל שרבים באוכלוסייה סובלים מבעיית היונים, ישנו ביקוש רב לסיוע מקצועי לצורך הרחקת היונים. למרחיקי היונים יש כמה וכמה שיטות יעילות המסייעות בהרחקת היונים. אך לפני שאתם רצים לקרוא לבעל מקצוע מתאים – חשוב שתדעו שיש גם שיטות אותן אפשר לבצע לבד ובכך להרחיק את היונים מהאזורים בהם אנחנו לא רוצים לפגוש בהם.

הרחקת יונים עשה זאת בעצמך

יש כאלה הטוענים שדיסקים בצבע כסף מסנוורים את היונים. זו הסיבה שאנחנו רואים לפעמים במרפסות או על סורגי החלונות את הדיסקים המתנופפים. יש כאלה הטוענים כי שקיות מרשרשות גם יעשו את העבודה. אבל תכל׳ס בשטח, זה לא תמיד עובד. ולא פעם היונים מתגברות גם על זה וממשיכות להופיע.

יש כאלה המציבים דחלילים בדמויות אנושיות או בדמות בעלי חיים גדולים על מנת להרחיק את היונים. גם זה לא תמיד עובד לאורך זמן.

הפתרון היעיל באמת להרחקת יונים עשה זאת בעצמך זה בדרך כלל התקנה של רשתות באזורי הכניסה של היונים. זהו מחסום פיזי שמונע מהיונים לחדור למקום.

בנוסף, חשוב לדעת כי יונים נוטים לחזור למקום שלהם. כך שאם ננקה בקביעות היונים לא ירגישו שיש להם כאן טריטוריה משלהם ולכן הם פחות יגיעו הנה.

הרחקת יונים בעזרת אנשי מקצוע

אם ניסיתם והתאמצתם להרחיק את היונים ולא ממש הצלחתם, כדאי שתפנו אל אנשי המקצוע. הם ידעו מה ואיך לעשות על מנת להרחיק באופן סופי את היונים.

  • דוקרנים – אופציה נוספת שנמצאת כטובה מאוד היא דוקרנים. יש סוגים שונים של דוקרנים, התפקיד של הדוקרנים הוא להביא לכך שהיונים לא ימצאו מנוח לכף רגלם במקום בו הם נוטים לעמוד. דוקרן טוב שמותקן במקום הנכון ירחיק את היונים מהשטח.
  • חוטי רטט – אלו גם כן עשויים למנוע את נחיתת היונה באזורים בהם היא לא רצויה.
  • רשתות – התקנה מקצועית של רשתות על ידי אנשי מקצוע יוכל גם כן למגר את הבעיה באופן סופי.

קבלת שירות מקצועי

כדי להיות בטוחים שנפתור את הבעיה מהשורש ולא נסתמך על כל מיני שיטות של הרחקת יונים עשה זאת בעצמך – אנחנו ממליצים לפנות לבעל מקצוע. נותן שירות בתחום הרחקת היונים יכול לבדוק לעומק את המקום ואת ההתנהגות של היונים במקום. לפי הנתונים הללו הוא יציע את הפתרון המתאים ביותר עבור הרחקת היונים. כך שהיונים יפסיקו להגיע הנה ולא יטרידו אתכם עוד.

מלבד לביצוע המשימה הזו מספקת החברה גם שירות ניקיון מכל הפסולת והלכלוך שהצטבר כתוצאה משהות היונים במקום. שירות כזה עשוי להיות פתרון מחץ לכל התופעה הזו, ולמנוע בעתיד כניסה של יונים למקום בו הם אינם רצויים כלל. מה שחשוב זה לברר על חברה שמספקת שירותי הרחקת יונים, לקבל המלצות על העבודה, על ההגינות, ועל התוצאות, ולהזמין שירות מקצועי וטוב במחיר משתלם ונוח.

אנו בחברת המדביר במרכז, נשמח להעניק לכם שירות מנצח עם מחיר ללא תחרות, ונדאג שאף יונה לא תתקרב יותר לביתכם (:

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עוד היום: