ants-4239_640
המדביר במרכז

המדביר במרכז

צוות המדביר במרכז הינו צוות הכותבים באתר אשר נותנים לכם את הטיפים הטובים ביותר בעולם ההדברות

ריסוס נגד נמלים – איך נפטרים מהם אחת ולתמיד? זול, איכותי, ומהיר

כל אחד מאיתנו נתקל בתופעת הנמלים הפולשות לבתי המגורים שלנו ומחפשות בו מקורות מזון. הנמלים יוצרות נזקים רבים: בעיני אנשים רבים הן דוחות ומגעילות, הן הורסות את המזון שהושאר פתוח, והן עלולות להזיק לדירה עצמה בנזקים כמו שקיעת רצפות או השארת סימנים שלא ניתן להורידם מהשיש. על מנת להיפטר ממטרד זה אנשים רבים פונים לשירותי ריסוס נגד נמלים על מנת לסלק את התופעה אחת ולתמיד. 

הדברת נמלים בצורה עצמית

ישנן שיטות רבות לריסוס נגד נמלים והדברת נמלים בצורה עצמאית. שיטות אלו אינן משתמשות בחומרים רעילים ולכן הן בטוחות לשימוש ואינן דורשות הזמנת מדביר מקצועי. דרכים אלו מתמקדות בעיקר בריחות מסוימים אשר מרחיקים את הנמלים וכך מונעות מהנמלים להיכנס לתוך בתינו. דרכים נפוצות להרחקת נמלים:

  • חומץ. ריח החומץ דוחה את הנמלים (ויש לומר שגם אותנו), כך שהוא משמש פתרון מצוין על מנת להרחיק נמלים. ערבבו מעט חומץ ומים ושפכו בכל המקומות משם זיהיתם שהנמלים נכנסות. 
  • קינמון. למי שריח החומץ קצת חריף לו מדי ניתן להשתמש במקלות קינמון ליצירת אפקט זהה. נמלים אינן יכולות לסבול את ריחו של הקינמון ויחפשו מזון במקומות אחרים.
  • פלפל שחור. פיזור מעט פלפל שחור בנתיבי החדירה של הנמלים אמור למנוע מהם לעבור שם שוב וידאג לשמור עליהן הרחק מבתיכם.
  • קליפות הדרים. משום מה הנמלים מתרחקות מקליפות אלו כך שגם זו דרך להרחיק נמלים. 
  • ג'ל. שיטה זו אינה משתמשת בחומר טבעי אולם זהו חומר בעל רעילות נמוכה ועל כן ניתן להשתמש בו בצורה עצמאית ללא צורך במדביר מוסמך. בשיטה זו אנו מזריקים ג'ל מסוים בערמות קטנות במקומות אסטרטגיים. הנמלים סבורות שג'ל זה הוא אוכל ומביאות אותו למלכה לאכול. המלכה אוכלת ממנו ונפגעת – אין מלכה – אין קן. ג'ל זה ניתן לשימוש עצמאי אולם פעמים רבות כדאי להתייעץ עם מדביר מוסמך ועוד ניגע בכך בהמשך.

ריסוס נגד נמלים על ידי מדביר

כאשר תופעת הנמלים מגיעה למימדים גדולים יותר או שהנסיונות העצמאיים שלכם נכשלו יש צורך להזמין מדביר נמלים מקצועי. מדביר מקצועי משתמש בחומרים כימיים חזקים אשר מסוגלים לטפל בצורה טובה יותר בבעיית הנמלים. ישנם תקנים מחמירים באשר לאלו חומרים מותרים לשימוש ואלו לא, ועל כן יש להזמין מדביר מוסמך בלבד על מנת לוודא שהוא אכן משתמש בחומרים מותרים אשר לא יגרמו נזק לדיירי הבית.
מדביר מקצועי על פי רוב יבחר בדרך של ריסוס על מנת להיפטר מהנמלים בצורה ראשונית. חשוב לדעת כי ריסוס אמנם פוגע בנמלים ומפחית את מספרן אולם הוא אינו מונע מהבעיה לחזור לאחר זמן. מדביר מקצועי יספק לכם בנוסף גם פתרונות ארוכי טווח כמו ג'לים, איטום פתחי החדירה של הנמלים ועוד. בכל עונה הנמלים ניזונות מחומרים שונים וכאן ניסיונו של המדביר בא לידי ביטוי – הוא צריך להתאים את הג'ל לעונה הנוכחית וכך לוודא כי הנמלים ייקחו את הג'ל אל המלכה. 

למה חשוב שריסוס נגד נמלים ייעשה על ידי מדביר?

ריסוס נגד נמלים מכיל בתוכו חומרים כימיים רעילים מאד אשר שימוש לא נכון בהם עלול להיות קטלני. מדביר מוסמך יודע באילו חומרים הוא צריך להשתמש ומה הוראות השימוש בכל חומר. בנוסף, שימוש לא נכון בריסוס יגרום למלכת הקן להרגיש מצוקה, דבר אשר ייגרום לה להתרבות בקצב מהיר יותר וכך יצא שכרנו בהפסדנו. מדביר מקצועי יידאג שהריסוס ייעשה בצורה בטוחה ויעילה, ויוסיף במידת הצורך טיפולים נוספים אשר יוודאו כי הנמלים לא יחזרו אל תוך בתיכם.

ריסוס נגד נמלים – סיכום

ריסוס נגד נמלים הינו פתרון מיידי לבעיית נמלים רחבת היקף אולם עליו להיעשות על ידי דמות מקצועית ואמינה. שימוש לא נכון בריסוס נגד נמלים עלול להביא לפגיעה בבריאותכם ואף הרחקת הנמלים עלולה להיכשל. המדביר במרכז הינו מדביר מוסמך, מנוסה, מקצועי ואמין אשר ידאג להרחיק מבתיכם את הנמלים בצורה מיידית ולאורך זמן ללא תקלות. 

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עוד היום: